Výměna displeje LCD MacBook Pro 14" A2442

Kód: 384
Značka: Apple
16 300 Kč
Skladem (>1 ks)

Výměna panelu displeje MacBook Pro 14" A2442

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výměna prasklého, nebo jinak poškozeného LCD panelu u MacBooku Pro 14" A2442. Cena je za kompletní službu, tedy za díly, práci i dopravu.

Notebook je nutné doručit na naší adresu (Borkovského 1774, 252 63 Roztoky), výměna pak bude provedena do 2 pracovních dnů (na požádání je obvykle možno i rychleji, ale jde o časově i technicky náročnou opravu) a opravený notebook bude zaslán zpět k Vám na dobírku, nebo připraven k osobnímu převzetí. Další podmínky jsou uvedeny na stránce SERVIS.

Jde o výměnu samotného LCD panelu u Vašeho původního víka. Tuto opravu lze provést pouze v případě, že kovové víko není zdeformované (škrábance nevadí). Pokud si nejste stavem víka jisti, zašlete nám prosím pro posouzení fotografie. Pokud nám zašlete notebook se zdeformovaným víkem, oprava nebude provedena (displej při pokusu o nalepení do zdeformovaného víka často praskne) a bude Vám nabídnuto případné náhradní řešení, nebo notebook vrácen zpět v původním stavu.

U tohoto modelu nelze celé víko displeje vyměnit za kus z jiného notebooku rozebraného na náhradní díly - v elektronice displeje jsou uložena kalibrační data a při připojení k základní desce jiného notebooku (stejného typu A2442) displej nebude správně fungovat. Pokud tedy máte u tohoto modelu špatný displej, pak je nutné buď vyměnit samotný panel a při výměně přenést čipy s daty z původního panelu (to vše je samozřejmě součástí této nabídky), nebo využít služeb autorizovaného servisu. 

Kvalita námi používaných displejů odpovídá původním, po opravě tedy nedochází ke zhoršení kvality obrazu. Displej může mít max. 3 vadné pixely (naprostá většina kusů ale nemá žádný).

Tato oprava neřeší závady podsvícení,  poškození fólií (skvrny od tekutin v obraze apod.), ani další problémy, které se netýkají samotného panelu. Pokud bude problém Vašeho displeje jiný, nabídneme Vám takové řešení, které bude odpovídat závadě Vašeho notebooku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Displeje
Záruka: 1 rok